+90 (850) 800 20 08

Nisan 2022, yeni ay ile yeni titreşimlerle hayatınıza renk katmaya geliyor. Dinlenmek, zihinlerinizdeki panolarınızı tekrar ziyaret etmek ve sorumluluk almak için harika bir zaman. Bu ay tutulması sırasında gücünüze adım atmak için bolca potansiyel var, bu nedenle en iddialı hedeflerinize hükmetmek istiyorsanız, Nisan 2022’deki Koç burcundaki yeni ayın, sizin burcunuz ve yükselen burcunuz için manevi anlamını bilmek çok önemli.

Ay, 11 derecede, resmi olarak saat 2:23’te yenilenecek. Yeni Ay, bizlere birlik getirecek, dinamik bir zaman dilimi olacak. Başarıyı çoğu zaman kendimizi diğer hırslı ve azimli insanlarla çevreleyerek buluruz. Niyetlerinize odaklanırken, arkadaşlarınızı ve tanıdıklarınızı takdir etmek için zaman ayırın. Kolektif bilincin, etraflarındakiler için minnettar olan insanları ödüllendirmenin her zaman bir yolu vardır.

Cilt analiz uzmanımız ve astrologumuz Pınar Gümüş’e ulaşmak için:

Whatsapp

KOÇ

Doğum günün kutlu olsun, Koç! Gerçeği söylemek ve kimliğinize sahip çıkmak sizler için her zaman önemli. Bu ay süresince söz konusu kendinizi ifade etmek olduğunda, korkusuz olmalısınız. Sözlerinizden giyim kuşamınıza kadar her şeyiniz sizi yansıtır. Kış mevsiminin karlarını üstünüzden silkeleyip, yeni ay ile gelen enerjiyle harekete geçmenin tam zamanı. Hem iş hem ev hayatınızda bu ayın gözdesi siz olacaksınız.

BOĞA

Bu ayın enerjisi ile motivasyonunun zirvede, Boğa. Bu motivasyonu biraz yavaşlayıp, planlarınızı ve projelerinize zaman ayırmak için kullanabilirsiniz. Yapılacaklar listenizdeki her şeyi fethetmek yerine, kendinizle baş başa kalıp hedeflerinizi gözden geçirmek faydalı. Genellikle çok sabırlı ve sakin yapısıyla tanınan Boğa için zaman rahatlama zamanı.

 

İKİZLER

İlkbahar güneşi arkadaşlıklarınıza ve ilişkilerinize gülümseyecek, İkizler. Sosyal kelebekler için uçuşa geçme zamanı. Yapılan planlarda öncülük etmekten çekinmemeniz gereken bir zaman dilimindeyiz. Yeni ayın getirdiği büyülü hava sayesinde, ekibinle birlikte yaratıcı projelere imza atmanız olası. Şimdi kurduğunuz bağlantılar ise sizi tüm sezon boyunca ayakta tutacak.

YENGEÇ

Baharın tatlı esintileri kariyerin için esiyor, Yengeç. İş yerinizde yeteneklerinizi sergilemenin tam sırası.  Yeni görevlerden ve projelerden kaçınmayın, yıldızların parıltısı üzerinizde. İster yeni bir iş ister yeni bir ofis ya da bir terfi, kariyer hedefleriniz için çalışmanın tam sırası. Evren, ilerlemeniz için hazır.

ASLAN

Tutkularını, eğitim ile birleştirmek için yeni ay neden bir bahane olmasın Aslan? Yeni şeyler öğrenip dünya görüşünüzü geliştirmek istediğinizde sonsuz sınırlara sahipsiniz. Bir kursa dahil olun, kısa ve öz bir şehir dışı seyahat ile yeni yerler keşfedin ya da size bilgelik sunabilecek bir koç ile tanışın. Güneş sistemimizin en ihtişamlı gezegeni sizi temsil ediyor, aklınızı yeni fikirlerle donatıp bu ışığı saçabilirsiniz.

BAŞAK

Bu ay cesur yanlarını ortaya çıkarmak için burada, Başak! Meşgul hayatınızın altında gizlenen, siz fark etmeden geren ve üzen tüm korkularınız ay ışıkları altında güçsüz kalacak. Onları yenmek için aradığınız güç içinizde saklı. Dinamik yapısı ile öne çıkan Başak tasalardan arınmış, özgür ve enerjik olmayı hak ediyor. Bahar ile birlikte çiçek açmaya hazır olun.

TERAZİ

İlişkilerinizi biraz gözden geçirmeye ne dersin Terazi? Her türlü gerginliği yatıştırabilen, barış ve dengenin kalbidir Terazi. Ama çevrenizdeki insanların bir süre yolcu koltuğuna geçmesini rica edip, kendi ihtiyaçlarınız için ipleri eve almanın tam zamanı. Sizi başkasının ihtiyaçları için, ihtiyaçlarınızı kenara itmeye zorlayan bir dinamikle yetinmeyin.

AKREP

Yeni ay ile yeni sen Akrep. Sağlığınızın sorumluluğunu üstlenmeye ve kendinize bakmak için daha fazla motive olmaya hazırsınız, bu yüzden güvensizliklerinizi geride bırakabilirsiniz. Rutininize yeni heyecanlar katıp, hayatınıza renklendirmeniz mümkün. Düzeninize bilinçli olarak zaman ayırmak üretkenlik seviyenizi artıracak ve kendinizi daha kontrollü hissetmenizi sağlayacaktır.

YAY

Acaba artan sıcaklık havalar mı yoksa senin aşk hayatın mı Yay? İlişkilerinizde daha cesur olmak için harika bir zaman. İlk hamleyi yapmaktan ve romantik partnerlerinize onlar hakkında nasıl hissettiğinizi söylemekten korkmayın. Maceracı, esprili ve çoğu insandan üç adım öndesiniz. Bu ay yapmanız gereken ise doğru kişiye bir adım atmak sadece.

OĞLAK

Yeni ay ile iç dünyan seni çağırıyor, Oğlak. Duygusal ihtiyaçlarınızla ilgilenmek için zaman ayırmalısınız. Kendinizi duygularınızda kaybolmuş bulursanız, ailenize veya yakın arkadaşlarınıza ulaşmak da destek sunabilir. Bu Yeni Ay’ın altında kendinize karşı sabırlı olmaya çalışın. Diğerleri kilometrelerce gerilerde vazgeçse bile Oğlak yoluna devam edecektir.

KOVA

Fikirlerinin ifadeye layık olması için mükemmel olmasına gerek yok Kova. Bu yeni ay ile yenilikçi düşüncelerinizi kendinize saklamak yerine, fikirlerinizi paylaşmanız hem size hem çevrenize iyi gelecektir. İlginç bir konu hakkında muhabbetler veya eğlenceli beyin fırtınaları aradığınız ilhamı size getirebilir.

BALIK

Kozmik evren sana güven vermek için burada, Balık. İddialı geçecek bu ay değerinizle iletişime geçmenizi ve kendinizi harekete geçirmeyi başlamanızı istiyor. Hak ettiğiniz şeyleri istemekten çekinmeyin. Yeni ay, yeni bir finansal sezonu temsil ediyor, bu nedenle bütçenizi belirleyin ve yeni ay döngüsü için dilek listenizi oluşturun.

Kerem KUNDURACI

Yorumlarınız onay sürecinden sonra yayımlanacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TOP