+90 (850) 800 20 08

Astronomide, yeni ay, Ay ve Güneş’in hizalandığı ilk ay evresidir. Ay, bu aşamadayken, yüksek güçlü bir teleskop gibi özel ekipman olmadan çıplak gözle görünmesi nerdeyse imkansızdır. Ay, Dünya ile Güneş arasında konumlanır ve bize gölgeler arasından selam verir. Terimin orijinal anlamı, güneş battıktan hemen sonra batı ufkunun üzerinde alçakta olduğunda kısaca görülebilen ayın ilk görünen hilalidir. Yeni ay bir döngünün başlangıcını temsil ettiğinden, başlangıçları sembolize eder.

İnsanlar yeni ayın enerjisini önümüzdeki zaman dilimleri için niyetlerini belirlemek, hedeflerine ulaşmak veya yeni bir projeye başlamak için kullanabilirler. Aynı zamanda, geçmiş başarılarınızı düşünmek ve geriye bakmak için iyi bir zamandır.

Yeni ay esnasında yıldızların neler getirebileceğini daha iyi kestirmek için, size bu yazıyı derledik cilt analiz uzmanımız ve aynı zamanda astrolog Pınar Gümüş ile. Ay ışıkları altında cildiniz, güzelliğiniz ve sağlığınızın muhteşem olması için bir yandan da size önerilerimiz var. Yeni ay geldi, yeni fırsatlar kapıda, kısmetiniz açık. Size tek düşen şey kendinizi bu tatlı döneme hazırlamanız. Gelin beraber keşfedelim, bu yeni ayın size getireceği güzel sürprizleri.

Tabi ki, kendi burcunuzu incelerken yükselen burcunuzu da ihmal etmeyin. Fırsatlar ve müjdeli haberler iki koldan gelebilir!

Cilt analiz uzmanımız ve astrologumuz Pınar Gümüş’e ulaşmak için:

Whatsapp

KOÇ

2 Mart’ta, yeni ay ile yeteneklerinizi ve hobilerinizi paraya dönüştürmenin yollarını bulabilirsiniz. Koç burcu normalde Mars ile özdeşleştirilir. Yeni ay ile, Venüs kariyer ve aşk hayatınıza ilham vermek için sizi yörüngesine aldı. Tabi nasıl Mars deyince akla tutku ve enerji geliyorsa, Venüs deyince de akla gelen iki şey, güzellik ve para. Güzellik deyince de aklımıza ilk gelen “Biologique Recherche©”.  Bu hoş mart ayını, “Cilt Durumunuza©” uygun bir bakım ile süsleyerek kendinizi biraz şımartabilirsiniz.

BOĞA

Yeni ayın doğuşu ile muhteşem bir dönem sizi bekliyor. Bu ay sosyal çevrenizi değiştirecek, dönüştürecek insanlarla karşılaşmanız olası. Gelen davetleri kaçırmayın! Eğer yıldızlar ayağınızın altına kırmızı halı seriyorsa buyurun, “ZO Skin Health©” kabini ile yapılan, “ZO Red Carpet” peelinginin bir tadına varın. Işıltınız, yeni ayın parıltısını bile utanç içinde bırakacaktır!

İKİZLER

Kariyer ve iş hayatınıza güzel değişiklikler ve başlangıçlar yeni ay eşliğinde yolda. Fırsatları görüp değerlendirmeniz çok önemli. Bunların yanı sıra ikili ilişkilerinizde romantik bir dönem sizleri bekliyor. Bu fırsatları kaçırmak, sosyal çevre uzmanı İkizler’e yakışmaz. Eiffel Kulesi kadar endamlı duruşunuza bir “Paris Işıltısı” bakımı uyum sağlayacak, iki tarafınız da memnun olacaktır.

YENGEÇ

Eğitim, akademik kariyer ve yurtdışı yolları size açılıyor. Baharın yaklaşması ile Yengeç’in kabuğundan ayrılıp ay ışığı altında yeni günlere ve muhteşem gecelere merhaba deme zamanı geliyor. İlişkilerinizde uzun soluklu başlangıçlar ve ciddi kararlar için güzel bir dönem olacak. Diğer burçlara göre ekstra yoğun yaşadığınız duygularınızı düzene koyup, ruh halinizin sağlığını yüzünüze yansıtmak için, bilimin güzellikle buluştuğu, “Environ©” kabin bakımına davetlisiniz.

ASLAN

Aslan burcu genellikle rahatını seven ve lüks bir hayat düşkünü yapıya sahip. Bu arzularınızı karşılamak için yeni ay eli bol bir şekilde yaklaşıyor sizlere. Mart ayı, sizler için, kazançlarınızı arttırdığınız, hedeflerinize yaklaştığınız bir süreçle geçme ihtimali çok yüksek. Tabi ki, eşsiz güzelliğiniz de hiç ummadığınız bir anda aşkı önünüze getirebilir bu ay. Başınızın üstüne hakkettiğiniz taç, “RevitaLash©” saç ürünleri ile, yüzünüzün hak ettiği gülümseme ise “Power Facial” bakımı ile sizlere ulaşacak.

BAŞAK

Yeni ay beraberinde Başak burcu için büyük etkiler yolda. İlişkiler ve evlilikler, Başak burcunun anladığı dilden konuşacak, düzen ve mantık ile. Öte yandan çalışkan ve dinamik yapınız sayesinde yaptığınız seyahatlerde sosyalleşip, hayata bakış açışınızı değiştirecek insanlarla tanışmanız büyük bir olasılık. Sizin gibi özenli bir burç yine en özenli bakımı hak ediyor. Dilerseniz, “Premium Bakım” ile mükemmeliyetçi zihninizi besleyip, derinlemesine bir bakım ve LED terapisi alabilirsiniz.

TERAZİ

Bu ay dengelerinizi değiştirecek haberler kapıda! İş yaşamınızdaki rutinleriniz değişebilir, artan temponuz da günlük yaşamınıza yansıyabilir. Özellikle bu yeni ay süresince beslenme dengenize dikkat etmeniz büyük önem taşıyor. Ama eminiz ki içinizdeki harmoni, sonsuz zekâ ve uyumluluğunuz sayesinde bu değişiklikler sizin için sorun yaratmayacaktır. Bu ay artan temponuzu dengelemek için “Rejuvi© Kabin Bakımı” güzel bir tercih olacaktır.

 

AKREP

Düzen ve stabilite seven Akrep burcu için, bu ay müjdeler sıralanmış gözüküyor. Belki bir evlenme teklifi ya da bebek müjdesi veya ciddi bir ilişkinin başlangıcı, olasılıklar sonsuz! Dostlarınızdan biri eğer sizi dışarı davet ederse bunu kabul etmelisiniz. Aşk, tahmin edemeyeceğiniz kadar yakınınızda olabilir. Peki kısmetinizi parlak ve güzel gözlerinizle karşılamaya ne dersiniz? “Rejuvi© Göz Bakımı” size tam olarak da bunu sağlayacak, ışık saçan gözler ve baştan çıkarıcı kirpikler sizin olacak.

YAY

Ok yaydan çıktı bir kere, o uzun süredir planladığınız ev ya da iş sizin olmalı bu ay. Seyahat planları için ideal ve eğitim hayatınız için de muhteşem bir ay sizin olacak. Tabi başınıza hangi güzel hadise gelirse gelsin ortak bir olacağını düşünüyoruz, yüksek tempo. Bu yorucu koşuşturmanızdan kendinize biraz zaman ayırıp, sihirli bir masal misali, uzmanlarımız tarafından uygulanan ve kalıcı bir lifting etkisi bırakan “Guasha Masajını” tavsiye ediyoruz.

OĞLAK

Biliyoruz ki, işinize düşkün ve ayakları yere basan bir burca sahipsiniz. Ama işinize ve gücünüze birazcık ara verip yeni ayı kucaklamanız çok büyük önem taşıyor. Tüm gözlerin üstünüzde olacağı bu ay esnasında, çevrenizden gelen bakışları değerlendirmelisiniz. Tüm gözler sizin üstünüzdeyken cildiniz parıl parıl parlamalı! “Power Facial” bakımımız, size gelen bu ilgili bakışları arttıracak, sizin gibi realistik bir burcu bile hayal kurmaya itecektir.

KOVA

Yeni ay zaten optimistik olan bakış açınızı daha da güzelleştirecek. Hayatınızdaki yeni kararlar neşenize neşe katacak, kış havalarının getirdiği kasveti atıp, içsel dönüşümünüzü hızlandıracak. Tabi ki bir hava burcu olarak, bilgelik size yakışıyor ve bu bilgelik ile kararlar almanız çok doğru. Cildiniz konusunda da kararlarınıza yardımcı olması için, “Cilt Analizi” yaptırıp, evdeki cilt bakım rutininizi baştan yaratabilirsiniz.

BALIK

Hayalci balık burcu, yeni ay ile, bu hayaller hayal olmaktan çıkıp gerçekliğe dönüşecek. Yıldızlar size gülümsüyor, onlara geri gülümseyin! Dış görünümünüzde değişiklikler yapıp, düşlerinizdeki imajınıza ulaşmaya ne dersiniz? Hollywood starları kadar havalı bir bakım için cilt bakım konusunda uzman “SkinCeuticals©” tarafından tasarlanmış “Hollywood Bakımını “denemek ister misiniz? Sizin hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek bizim görevimiz.

Kerem KUNDURACI

Yorumlarınız onay sürecinden sonra yayımlanacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TOP