+90 (850) 800 20 08

Schrammek Uzmanlığı ile tanışmak ister misiniz?

Schrammek Kozmetik, Almanya’da gelişmiş ve şimdi dünya markası haline gelen ve 60 yıldan fazla deneyime sahip olan bir kozmetik devidir. Tabi markayı daha da sempatik yapan şey ise firmanın tam bir aile şirketi olmasıdır. Dr.med. Christine Schrammek önderliğinde, kızı Christina Drusio (MD) ve torunu Alexander Drusio(CEO) ile Schrammek kozmetik alanında büyük farklar yaratmaya devam etmekte.

Cilt sağlığı için bir Aile

Dr. Christine Schrammek – Drusio Dermatolog, Alerji Uzmanı, Anti-Aging Uzmanı

Annesinden ilham alıp dermatolojiye odaklanarak tıbbi çalışmalarından mezun olan Dr. Christine Schrammek, daha sonra kendi muayenehanesini açmadan önce birkaç yıl bir cilt kliniğinde çalıştı. Bu süre zarfında, zaten annesiyle iş birliği yapıyordu ve dermatolojiyi kozmetikle birleştirmek istiyordu.

Annesi şirketten ayrıldıktan sonra ipleri eline alan Dr. Christine Schrammek , Schrammek markasının geleceğini en iyi şekilde şekillendirdi. Dünyaca ünlü GREEN PEEL® “Bitkisel Peeling’i” buldu ve çeşitli uygulama alanlarını yaratı.

Cilt kliniğindeki çalışmalar ve daha sonra kendi uygulamaları süresince güzel bir ciltle ilgili çok çeşitli sorularla karşılaştı: “Nasıl sağlıklı, güzel bir cilde sahip olurum ?”Cildime en iyi şekilde nasıl bakım yapabilirim ? ”gibi. Bu soruları en iyi şekilde yanıtlama isteği, çeşitli tıbbi eğitim kurumlarıyla iş birliğine ve kendi dermatoloji uzmanlığını kullanarak özellikle sorunlu cilde yardımcı olmak için yenilikçi ve etkili ürünleri geliştirmeye teşvik etti.

İlham alınacak bir kariyere sahip olan Dr. Christine Schrammek ’in mottosu ise, “Geçmişten ders alın, geleceğin hayalini kurun, şimdiki zamanda yaşayın.”

Christina Drusio (MD) – Dermatoloji ve Veneroloji Tıp Uzmanı

Annesinin ayak izlerini takip eden Christina Drusio, tıp okumaya karar verdi ve ardından Hamburg ve Esen’de dermatolog ve venereolog olarak uzmanlık eğitimini tamamladı. Christina Drusio, annesiyle birlikte ürün geliştirmek için çalışıyor bir yandan da kozmetikçilerin eğitim ve öğretiminde yer alıyor.  Özel cilt tipleri için yeni aktif bileşenlerin geliştirilmesi – örneğin yaşlanma karşıtı ürünler, saf olmayan veya aşırı hassas ciltler – Christina Drusio’nun uzmanlık alanı.

Alexander Drusio – CEO & Şirket Ortağı

Alexander Drusio, sürekli olarak geliştirdiği şirketin tüm ticari operasyonlarına liderlik etmektedir. Kendi aile işine katılmadan önce çeşitli şirketlerden ve endüstrilerden gelen ticari geçmişi, ailenin tıbbi odağı tamamlamaktadır. Bir doktor olarak kız kardeşi Christina, Schrammek ürünlerinin geliştirilmesi için uzmanlığını kullanırken, Alexander Drusio ise ticari taraf ile ilgileniyor.

Her Cilde Farklı Çözüm

Yenilikçi, kişiye özel cilt bakım serisinin ilan edilen amacı, cilde sağlıklı, güzel bir görünüm kazandırmak ve mevcut cilt problemlerini çözmektir. Cilt bozukluklarını önlemek ve cilt koruması sağlamak, Derma Kozmetik bakım ürünlerinin gelişiminin odak noktasıdır. “Dermatoloji kozmetikle buluşuyor.” ise bu firmanın temel felsefesidir. En son tıbbi bulgular ışığında, cilt bakımında benzersiz bir yetkinlik için özellikle yüksek kaliteli bileşenlerle tasarlanmıştır.

Essential – Her cilt tipi için günlük bakım

Tamamen doğal bitkisel içerikler ile formüle edilen bu seri tüm ciltlerin günlük bakımı için ideal bir kullanım sunar. Temizleme, peeling ve temel bakımı kapsayan ürünler cildin daha taze ve parlak görünümüne imkân verir ve diğer seriler ile rahatlıkla kombine edilebilir.

Düzenli cilt temizliği, güzel bir cildin ilk adımıdır.

 • Her cilt tipi için koruma ve bakım sağlar.
 • Yeni başlayanların cilt bakımı için de idealdir

Hydrating – Kuru Ciltler İçin Yoğun Nemlendirme

Patentli Özel Moisture Lab Teknolojisi ile geliştirilen seri cilt içerisindeki nem kaybını engellemeye, nem bağlama özelliğini korumaya ve sürdürülebilir nem kaynağı oluşturmaya yardımcı olur. Kuru ve kurumaya eğimli ciltler için günlük tüm ihtiyacı sunar.

 • Kuruluk ile oluşan kırışıklıklara ve gerginlik hissine elveda edersiniz.
 • Size yenilenmiş ve ışıltılı bir cilt sunar aynı zamanda sıkı, pürüzsüz bir cilt hissi için güçlü formül ile üretilmiştir.
 • “Moisture Lab Teknolojisi” sayesinde yoğun nem oranına sahiptir.

Vitality – Yaşlanma Belirtilerine Karşı Etkili Cilt Bakımı

Serinin tüm ürünleri peptidler, İSO flavonoidler ve antioksidanlar gibi yenilikçi ve güçlü içerikleri birleştirir. Geliştirilen Ageless serisi doğal A Vitamini gibi çalışan Sytenol A ile Anti-Aging’e yeni bir bakış yaratır. İnce ve derin kırışıklıklarda gözle görülür iyileşme sunar.

 • Cildinizin geleceğini garanti altına alır, pürüzsüz, sıkı bir cilt için özel bileşenler ile hazırlanmıştır.
 • Daha az kırışıklık ve daha fazla sıkılık sağlar, cildi canlandırır.
 • Elastikiyet ve nem kaybına karşı koruma sağlar.

Regulating – Yağlı, Karma ve Akneli Ciltler İçin Cilt Bakımı

Serideki patenli doğal içerikler cildin yağ üretimini dengeleyip, gözenekleri derinlemesine temizleyen ve aknenin oluşumuna neden olan tüm patojenleri baskılayarak etki sunar. Ergen ve yetişkin akneler için idealdir.

 • Kirlilikler, siyah noktalar ve sivilceler ile savaşmak için etkilidir.
 • Saf ve berrak bir cilt görünümü sağlar.
 • Kirlilikleri kurutmadan deriden temizler, kızarıklıklara çözüm sağlar.

Sensitive – Hassas ve Kızarık Ciltler İçin Sakinleştirici Cilt Bakımı

Tüm Schrammek ürünleri gibi bu serinin ürünleri de paraben, mineral yağ ve kimyasal koku içermiyor olup cildi sakinleştirir ve kızarık görüntünün giderilmesine yardımcı olur. Özel teknoloji ile geliştirilen bu seri tüm hassasiyet durumlarında tercih edilebilir. Düzenli kullanım ile problemin giderilmesine yardımcı olur.

 • Stresli, tahriş olmuş ve kızarmış ciltler için ideal bir tercih.
 • Cildi sakinleştirir ve direncini güçlendirir, rahat bir cilt hissi için nazik bir bakım sağlar
 • Kızarıklığı ve gerginlik hissini azaltır, cildin dengesini bulmasına yardımcı olur

Mela White – Lekeli Ciltler İçin Cilt Bakımı

Lekenin en temel problemi artan Melanin üretimini baskılama yöntemi ile çalışan ve baskılama ile cildin renk tonunun açılmasına yardımcı olan hem yaz hem kış aylarında kullanıma uygun leke serisidir.

 • Cilt renk değişimlerine ve düzensiz ten rengine karşı güçlü çözüm.
 • Düzgün, daha genç görünen bir cilt için kullanabilirsiniz. Ayrıca cilde zarar vermeden aydınlatır.
 • Mevcut cilt renk bozulmasını tamir eder ve cildinizin geleceğini güvence altına alır.

Beauty Elements – Sağlıklı Bir Cilt İçin Etkili Bakım

Günlük yaşantıda maruz kalınan ekstra stres cildin en temel aydınlık ve canlandırıcı görünümünü etkiler. Günü yoğun ve hızlı yaşayan tüm ciltler için hızlı ve etkili sonuçlar sunan seri güçlü içerikler ile hazırlanmıştır.

 • Özel cilt gereksinimleri için başarıları kanıtlanmış ürünler.
 • Son derece etkili bileşenlere sahiptirler.
 • Cildini günün her saatinde korumak isteyenler için tasarlanmıştır.
 • Diğer derma.cosmetics ürünleri yanında mevcut cilt bakım protokolünüze eklenebilir.

Body Science – Vücut Bakımı

Vücudun en temel problemi selülit ve vücut şekillendirme için geliştirilmiş özel seri. Vücudu yağlandırmadan, konforlu aplikatör kullanımı ile etkinlik gösterir.

Cilt bakım yelpazenizi genişletmek isteyenler için özel tasarlanmıştır.


Tıp’tan aldığı ilham ile, Dermatolog ve anti-aging & alerji uzmanı Dr. med. Christine Schrammek-Drusio’nun dermatolojik bilgi birikimi,  gerçekten işe yarayan yenilikçi, güçlü bir cilt bakım ürün serisinin yaratılmasına olanak sağladı.

Tüm ürünler, çeşitli cilt ihtiyaçları için ayrı ayrı formüle edilmiştir ve son teknoloji ile geleneksel olarak kanıtlanmış bileşenlerin bir kombinasyonudur. Güçlü aktif bileşen konsantrasyonları sayesinde mükemmel sonuçlar elde ederler.

İçerikler özellikle bitkilerden ilham alınarak en yüksek konsantrasyonda özel olarak formüle edilmiştir. Özel çalışmalar neticesinde patentli içerikleri geliştirilmiştir.

Schrammek derma.cosmetic ne anlama geliyor?

 • Dermatolojik bilgiyi üst düzey cilt bakımıyla akıllıca birleştiren bir cilt bakımı konsepti
 • Profesyoneller için dermatolog tarafından geliştirilmiş, iyi yapılandırılmış bir cilt bakım   serisi ve spa uygulamaları
 • Cilt bakımından tıbbi yeterlilik, verimlilik ve güven bekleyen şüpheci tüketicilere hitap eder
 • Sorunlu ciltte uzman olarak bilinir çünkü Cildin birçok sorunlu cildi 60 yılı aşkın süredir Greenpeel® ile tedavi eder.
 • Kanıtlanmış etkinliği olan yüksek konsantrasyonlarda bileşenler içerir
 • Tüm ürünlerin dermatolojik olarak cilt toleransı onaylanmıştır.
 • Son bilimsel araştırmalara göre ürünler geliştirilmektedir
 • Herhangi bir koruyucu, paraben, mineral yağ ve renklendirici içermez.
 • Almanya’nın ilk doktor markasıdır.

“Tüm insanlara yardım etmeyi arzuluyoruz; çünkü güzel, sağlıklı ve bakımlı bir cilt, yaşamla ilgili olumlu duygulara katkıda bulunur.”

Yorumlarınız onay sürecinden sonra yayımlanacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TOP