+90 (850) 800 20 08

Green Peel – Doğal Güzelliğin Gücü

1958’den beri GREEN PEEL ® Bitkisel Peeling tedavisi dünya çapında, 60’tan fazla ülkede birçok insanı heyecanlandırıyor.

Christine Schrammek tarafından icat edilen yöntem, günümüzde hala sorunlu ciltler için en etkili kozmetik tedaviler arasında yer alır.

“Lekeli veya yaralı ciltten mutsuz kadınlara nasıl yardımcı olabilirsiniz?”

Bu soru, 1950’lerde genç Christine Schrammek’in aklından bir türlü çıkmıyordu. Savaş sırasında doğdu, aslında tıp okumak istedi ama savaş sonrası dönemde tıp mesleği bir hayal olarak kaldı. Bunun yerine, bir güzellik uzmanı olarak eğitimini tamamladı ve aynı zamanda şifalı bitkilerle deneyler yapmaya başladı.

Genç güzellik uzmanı, bitkilerin doğal iyileştirme gücüne ikna oldu ve hemen araştırmacılarla iletişime geçmeye başladı. 1958 yılında kendi geliştirdiği bitkisel peeling tedavilerini ilk kez Hindenburg’daki tıp akademisinde bilim direktörü ve dermatolog Prof. Dr. Horazak ile birlikte gerçekleştirdi. Greenpeel yönteminin temel fikri: belirli bir miktarda seçilmiş bitkiyi cilde özel teknik ile masaj yaparak kan dolaşımı uyarılır ve cildin hücresel metabolizması aktive edilir. Aslında cildin kendi yenilenme sürecini taklit etmek.

Bitkilerin harekete geçirdiği işlemler, sadece beş gün içerisinde peeling işlemi ile cildin doğal olarak kendini yenilemesine neden olur.

Yeni, sağlıklı ve hepsinden önemlisi saf bir cilt tabakası oluşur. Son derece başarılı tedavi yöntemi kısa sürede dikkatleri üzerine çekti. Sadece beş günde yeni bir cilt!

Bitkisel karışımın farklı dozları, cilt durumuna ve kişisel tedavi hedefine uyarlanmış orijinal GREEN PEEL® Bitkisel Peeling’in kişiye özel tedavi yöntemlerini mümkün kılar.

Orijinal GREEN PEEL® Bitkisel Peeling tedavisi ne anlama geliyor?

  • Hiçbir kimyasal madde içermeyen doğal içeriklere dayalı biyolojik bir yöntem
  • İlk uygulama sonrası cildin iyileşmesi ve ölçülebilir başarılar
  • Farklı cilt tipleri için problem çözücü bakım
  • Bireysel tedavi olanakları
  • En son bilimsel bulgulara dayalı sürekli geliştirme
  • 60 yılı aşkın süredir dünya çapında başarı

GREENPEEL® Classic

Cildinizi yenileyin

60 yılı aşkın süredir dünya çapında başarılı orijinal yöntem. 3 gr bitki ile yapılan uygulama derin cilt problemi olan tüm hastalara uygulanabilmektedir.

GREENPEEL® Energy

Cildinizi canlandırın

Cilt için canlılık ve yenilenme vuruşu. Rejenerasyon desteği ile spesifik problem çözümleri için tüm cilt problemleri için uygundur.2 gr bitki kullanılarak uygulanır.

GREENPEEL® Fresh Up

Cildinizi aydınlatın

Daha fazla tazelik ve parlaklık için hassas uygulama. Farkedilir anlık bir etki veya iyileştirici bir tedavi olarak tercih edilir.1 gr bitki kullanılarak yaz kış uygulanabilir.

Greenpeel uygulaması; özel eğitimler ile sertifikalandırılmış tecrübeli uzmanlar ile yetkili klinik ve merkezlerde yapılır. Uygulama öncesi yapılan cilt analizi ile probleme göre mevcut 3 protokolden biri uygulanır.

Tamamen doğal bitkiler ile uygulanan, doğal ve etkili bir yöntemdir. Eldivensiz özel masaj tekniği ile uygulanır. Yaz kış tüm ciltlere ve istenilen sayıda uygulanabilir. Cldi inceltmez ve cildin kendi doğal hücre sirkülasyonu gibi çalışır.

Uygulama sonrası önerilen ev devam ürünleri Herbal Care Lotion, Special Care Cream veya Special Regulating Cream ve Blemish Balm Honey. Problem çözme amacı ile tıbbi olarak ilham alınan, üst düzey ürünlerdir. Her ürün, farklı cilt tiplerinin ihtiyaçlarına göre bireysel olarak hedeflenir ve yenilikçi&kanıtlanmış bileşenlerle birleştirilerek mükemmel sonuçlar verir.

Dünya’nın ilk orijinal bb kremi Blemish Balm Schrammek tarafından 1967 yılında üretilmiş olup 55 yıldır hem onarıcı, hem sakinleştirici hemde kapatıcı olarak tüm agresif işlemlerden sonra tercih edilen devrim niteliğinde bir üründür.

Bugün sadece Almanya’da değil, dünya çapında da BB kremlere popüler eğilimin temelini oluşturur. Blemish Balm özellikle tahriş olmuş, geniş gözenekli, saf olmayan cilt bakımı için geliştirilmiştir. Kızarıklık ve lekeler hızlı bir şekilde kapatılır ve uygun renk tonlarıyla en iyi şekilde örtülür. Orijinal olarak cildi hafifçe matlaştırır ve istenmeyen yağlı cilt hissi bırakmaz.

Yorumlarınız onay sürecinden sonra yayımlanacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

1 Comment to “ Green Peel – Doğal Güzelliğin Gücü”

  1. cansu göker says :Cevapla

    merhaba bu ıslemın fıyatı hakkında bılgı alabılr mıyım?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TOP