+90 (850) 800 20 08

Ballstad size #melissimatavsiyesi

Minik bir bilgi;

Bedenimiz Omega-3 asitlerini kendi başına üretemez. Bu sebeple beslenmemizde balık yağına yer vermemiz gerekiyor.

Dünya Sağlık Örgütü verilerine göre, omega-3, sağlıklı ve daha iyi bir yaşamın önemli bir parçası.

Modern yaşam tarzı ve beslenme alışkanlıklarımızdaki değişimler yüzünden, omega-3 eksikliği dünya çapında bir sağlık problemine dönüşmüş durumdadır. Yeteri kadar balık yemiyoruz ve yediğimiz balıklar, vücudumuzun ihtiyaç duyduğu omega-3 miktarına sahip değildir. Gıda takviyelerinin tavsiye edilmesi de işte bu yüzdendir. Günlük Ballstad Omega-3 kullanımıyla, sağlıklı bir yaşam tarzına yatırım yapabilirsiniz.

Omega-3 yağ asitleri EPA ve DHA’nın birincil kaynağı balıktır, ancak insanlar düzenli ve yeterli miktarda balık tüketmiyor. Hatta, haftada birkaç kez balık yiyenler bile yeterli EPA ve DHA’yı alamıyor çünkü günümüzde çiftliklerde yetiştirilen balıkların çoğu faydalı yağ asitleri bakımından eksik.

Ayrıca, pek çok insan cıva, dioksinler ve kanserojen PCB’ler gibi çevresel toksinler içerdiğinden endişe ettiği için balıktan uzak durmaya çalışıyor.

Norveç’in kaynaklarından elde edilen, EPA ve DHA açısından zengin, yüksek kaliteli Ballstad Omega-3 balık yağı, ağır metaller ve kirleticiler içermeyen, neredeyse tatsız ve kokusuz tüketimi kolay keyifli bir balık yağıdır. Çok aşamalı bir moleküler damıtma ve filtrasyon işleminden geçer, güvenle evlerimize ulaşır.

Ürün fiyat bilgisi için aşağıda yorumlara OMEGA3 yazabilirsiniz; size neşeyle dönüş sağlarız. DM 📲

Ayrıca Whatsapp hattımızdan tüm takviye desteklerimizin ücret ve içerik bilgisini uzmanımızdan talep edebilirsiniz.

Rabia +90 542 142 11 31

Yorumlarınız onay sürecinden sonra yayımlanacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TOP