+90 (850) 800 20 08

Neostrata

NeoStrata, Parlamanızı Seven Marka

Bu yazımızda yenileyici ürünler konusunda en kaliteli ve en bilimsel ürünleri sizlere sunan NeoStrata’yı tanıtmak isteriz. NeoStrata, ölü ve donuk cildi uzaklaştırıp, cildin pH seviyelerini dengeleyip, hücre yenilemesini teşvik eden ve her yaşta sağlıklı ve genç gözüken ürünler konusunda uzman.

 • 2022 Yeni Güzellik Ödülü- En İyi Retinol Serumu,
 • 2022 Glamour Beauty Ödülü Sahibi- Retinol (# 12 En İyi Retinol Ürünü),
 • 2021 InStyle Best Beauty Buys,
 • 2020 En İyi Cilt Bakımı için Kanada Güzellik Ödülü,
 • En iyi Cilt Nemlendirici için NewBeauty Ödülü.

Gibi birçok başarı ve ödüle sahip dünyaca ünlü bir markadır. Marka, medyada, “Today.com, Forbes.com, Elle Canada, Women’s Health, Coveteur, Shape, The Times, Allure, Town & Country, Who What Wear” ve diğer birçok yayında boy gösterdi. Ayrıca Instagram’da 49,1 bin takipçisi var ve Jess Glynne gibi ünlüler tarafından seviliyor.

NeoStrata’nın şafağından çok önce, her iki kurucu da cilt bakımı bilimindeki 40 yılı aşkın birleşik araştırmalarıyla dalgalar yaratıyordu. Bu ikili, 1974’te Alfa Hidroksi Asitlerin peeling faydalarını keşfeden ve binlerce başka markanın kendi formüllerine dahil etmesi için zemin hazırlayan kişilerdi.

Sonunda, iki doktor 1988’de kendi markalarını kurdular ve o zamandan beri patentini aldıkları çığır açan formüller yaratmaya devam ettiler. Web sitelerine göre, NeoStrata adı “Yeni Katmanlar” anlamına geliyor, iki kelime “cilt bakımı felsefemizi mükemmel bir şekilde anlatıyor, yani görünür sonuçlar cildin yenilenmesinden geliyor”.

Markanın New Jersey, ABD ve Montreal, Kanada’da merkezleri vardır ve dünya çapında 85 ülkede satılmaktadır. 2016 yılında Johnson & Johnson tarafından satın alındı ​​ve kaliteden ödün vermeden ürünlerini çok daha erişilebilir hale getirdi.

Dünden Bugüne Vizyoner bir Marka

NeoStrata kelimesi, “yeni” ve “katmanlar” kelimelerinin birleşimiyle oluşuyor. Tabi bu isim firmanın felsefesiyle tam uyuşuyor çünkü NeoStrata’ya göre cilt bakımında en iyi sonuçlar, cilt katmanlarının yenilenmesiyle mümkün.

Firmanın kurucuları, Dr. Van Scott ve Dr. Ruey Yu, dermatoloji alanında ödüller kazanmış, AHA’ların ve PHA’ların geliştirilmesinde ve dermatolojik kullanımında, 250’ye yakın klinik çalışma ve yayınlanmış dergi makalesi ve 110’dan fazla patent içeren bir tıbbi mirasa sahip uluslararası kabul görmüş otoritelerdir.

NeoStrata’nın şafağının öncesinde bile, her iki kurucu da cilt bakımı bilimindeki 40 yılı aşkın araştırmalarıyla gözleri üstüne çekmişti. Bu ikili, 1974’te Alfa Hidroksi Asitlerin peeling faydalarını keşfetti ve binlerce başka markanın kendi formüllerine Alfa Hidroksi Asitlerin dahil etmesi için zemin hazırlayan kişiler oldu. 1988 de NeoStrata’nın kuruluşundan sonra bile, dermatolojide çığır açan yeni keşiflere devam ettiler.

NeoStrata ürünleri benzersizdir ve uzun süreli sonuçlar sağlamak için patentli formüller kullanır. Yüz yıkama jelleri, maskeler, serumlar ve losyonlar gibi geniş bir ürün yelpazesine sahip.

Artık köklü NeoStrata markasının hikayesini öğrendiğimize göre, önce markanın bazı genel özelliklerini gözden geçirelim.

NeoStrata’nın Genel Özellikleri

 • Klinik olarak kanıtlanmış formüller
 • Dermatolog düzeyinde cilt bakımı
 • Daha pürüzsüz, daha genç veya daha parlak bir görünüm için cildi yenilemede uzman
 • Her cilt probleminin üstesinden gelebilecek çözümler
 • Her yaşa uygun formüller
 • Memnun binlerce müşteriye sahip
 • 85 ülkenin güvenini kazanmış, köklü ve uzman bir marka

NeoStrata’nın En Popüler Ürünleri

Glycolic Renewal Serum

NeoStrada’dan bahsedip, içinde Alfa Hidroksi Asit (AHA) bulunan bir üründen bahsetmemek olmaz. NeoStrata’nın mucizevi ürünleri arasında bile bir tık öne çıkan “Glycolic Renewal Serum” cildinizde harikalar yaratacak. NeoStrata’nın mottosuna sağdık bu ürün cildinizi yenilemek ve sağlık kazandırmak için yüzde 10 değerinde Alfa Hidroksi Asit ve Glikolik Asit ile formüle edilmiştir.

 • %10 glikolik asit içerir.                                     
 • Düzensiz cilt tonunu iyileştirir.
 • Cildi pürüzsüzleştirir ve eksfoliye eder.
 • Antioksidan koruma sağlar.
 • Yüksek etkili AHA-antioksidan karışımı.
 • Normal ve yağlı cilt tipleri için uygundur.

Glikolik asit, bir tür alfa hidroksi asittir ve cildin pul pul dökülme sürecini normalleştirir. Alfa hidroksi asitler gıdalarda bulunan doğal asitlerdir. Glikolik asit şeker kamışından gelir ve glikolik asit gibi alfa hidroksi asitler, ölü deri hücrelerinin üst katmanlarını kaldırarak çalışır. Glikolik asit ayrıca cilde güneş hasarını tersine çevirmeye yardımcı olur. Glikolik Asit, cildinin yüzeyini gerçekten yeniden dokulandırmak ve iyileştirmek isteyenler için Alfa Hidroksi Asit (AHA) ailesinin en güçlüsü olarak bilinir.

Glycolic Renewal Serum, NeoStrata’nın Resurface koleksiyonuna dahil bir başlangıç ​​AHA serumudur. Bu %10 Glikolik Asit serumu, daha pürüzsüz, parlak bir cilt için cilt yenilenmesini arttırmak isteyeneler ve cilt bakım rutinine AHA ve Glikolik asit ile tanıştırmak isteyenler için önerilir.

Intensive Eye Therapy

Hacim veren yaşlanma karşıtı göz bakımı. Renk solmasını, göz kapaklarındaki sarkmaları, kaz ayaklarını ve göz altı kırışıklıklarını gözle görülür şekilde iyileştirir. Göz çevremiz hassas bir dokuya sahip olduğundan dolayı özel bir bakım ihtiyacı duyar. Kaz ayağı, renk uyuşmazlığı, morluklar, sarkık gözkapakları, göz altı kırışıklıkları gibi birçok sorunu “Intensive Eye Therapy” ile çözebilirsiniz.

Dört haftalık gibi kısa bir kullanım sonrası bile göz çevrenizdeki güzelleşmeyi gözlemleyebilirsiniz. Yoğun sonuçlar için yoğun bir tedavi sunan “Intensive Eye Therapy” yoğun yaşlanma karşıtı göz bakımı, renk bozulması, kırışıklıklar ve kaz ayakları görünümünü azaltırken, tonlu, pürüzsüz ve sıkı bir görünüm sağlar. NeoStrata’nın özel NeoGlucosamine® kompleksini ve gençleştirici peptidleri ile daha sıkı bir görünüm için cildin destekleyici matrisinin görünümünü geliştirir. Kafein ve Hyaluronik Asit formülü, hassas göz çevresindeki cildi nemlendirirken şiş göz görünümünün giderilmesine yardımcı olur.

Cildiniz fark edilir derecede daha pürüzsüz. Fark edilir derecede daha sıkı. Fark edilir derecede daha parlak.

Triple Firming Neck Cream

2022 “InStyle” ödüllü bu yaşlanma karşıtı boyun kremi, daha sıkı, kalkık ve daha eşit tonda görünen cilt için boyun ve dekolte bölgesindeki görünür yaşlanma belirtilerini azaltmak ve görünür renk bozulmalarını hedeflemek için benzersiz bir etkiye sahip üç bileşenden oluşan bir kompleks ile formüle edilmiştir. NeoGlucosamine, NeoCitriate ve Pro-Amino Asit birlikte çalışarak sarkık cilt görünümünü sıkılaştırır ve cildin hacim veren matrisini hedefler.

Ayrıca özel formülünün hafif olmasının yanı sıra, cildiniz tarafından kolayca emilmesi için tasarlanmıştır. Giysilerinize bulaşmaz ve yapışkan değildir.

Tri-Therapy Lifting Serum

Tri-Therapy Lifting Serum, cilt tonunu nazik eksfoliyasyonla yenileyerek cilt parlaklığının artmasına ve berraklığın artmasına neden olan güçlü, güçlü bir sıkılaştırıcı formüldür. Cildin yüzey dokusunu hem gündüz hem de gece gözle görülür şekilde hacimlendirmek, pul pul dökmek ve yenilemek isteyenler için mükemmel bir ürün. Bu ipeksi yağsız serum cildiniz tarafından güzel bir şekilde emilir ve kırışıklıkların, ince çizgilerin görünümünü yumuşatmak için gözle görülür şekilde hacim verir.

NeoStrata Brightening Eye Cream

Fizyolojiniz veya beslenme yetersizliğiniz nedeniyle koyu halkalar, yorgun olmadığımız zamanlarda bile gözlerimizin yorgun görünmesine neden olur. Bu konudan şikayetçiyseniz, şifanız Neostrata ’da. Aydınlatıcı Göz Kremi, cildi yumuşatıp nemlendirirken koyu halkaları aydınlatmak için antioksidanlar ve C & E vitaminleri kullanır. Bu NeoStrata göz kremi, daha genç, aydınlık bir görünüm için peptitler ve yosun özleri ile cildinizin tonunu ve dokusunu da iyileştirir.

Göz altı dokusunun ve koyu halkaların görünümünü iyileştirmek zor olabilir, ancak bu güçlü göz kremi bu görevi hakkıyla yerine getirebilecek kapasitede.

Yorumlarınız onay sürecinden sonra yayımlanacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TOP