+90 (850) 800 20 08

Lüks ürünleri daha yüksek bir fiyat etiketine sahip olabilir, ancak bununla birlikte canlılığı, esnekliği ve parlaklığı artırmaya yardımcı olan ustaca formüller de gelir.

İsviçre’deki Alp Buzullarından gelen bu markanın cilt bakım endüstrisinde uzun bir geçmişi var. 1985’teki ilk başlangıçlarından bu yana, günlük rutinlerine ekstra özel bir dokunuş katmak isteyen güzellik tutkunlarından oluşan güçlü bir hayran kitlesi oluşturdular.1905 yılında Valmont cilt bakım serisi Montrö ve İsviçre’deki Cenevre Gölü üzerinde kuruldu. İlk kurulduğunda, Şirketin asıl amacı yaraları veya cilt problemlerini iyileştirecek ürünler üretmekti. Ancak 1980 yılında şirket ürün serisinin odağını cildi iyileştirmeye ve cildin güzel görünmesini sağlamaya yöneltti.

La Maison Valmont (veya sadece Valmont), 1985’ten bu yana “yaşlanma karşıtı tedavilerin ustası” olarak tanınıyor. Valmont, basit ama son derece etkili bir ürün serisi oluşturmak için İsviçre buzul suyunu ve diğer doğal, Avrupa kaynaklı unsurları kullanıyor.

PRIME RENEWING PACK

Stres karşıtı ve yorgunluk giderici maske

Prime Yenileme Paketi, Valmont’un kült favorisi, en çok satan ürünü ve bunun iyi bir nedeni var! Nemlendirici olarak kullanılabilen, yağsız beyaz kremden oluşan bir kavanozdur veya maske olarak kalın bir şekilde uygulanıp gece boyunca bırakılabilir.

  • Çok lüks ve spaya benzer taze, serinletici bir his verir. Valmont’un Prime Yenileyici Paketi cildinizi başka hiçbir maske/kremin yapamayacağı şekilde aydınlatır, beyazlatır ve eşitler. Ve gece boyunca yüzünüzde kalabileceği gibi, cildinizi bozmaz.
  • Valmont ile sabah uyandığınızda kelimenin tam anlamıyla gözlerinize inanamamaksınız çünkü – gözaltı torbalarını yok eder ve gözaltı halkalarım gözle görülür şekilde azaltacak.
  • Bu ürünün yenileyici maske, nemlendirme gibi birçok özelliği vardır ve aynı zamanda cildinizin parıldamasını sağlar.
  • Maske anında harekete geçerek ince çizgileri yumuşatmaya ve yorgun ciltleri canlandırmaya yardımcı olur. Cilt tazelenmiş, ışıltılı ve arınmış hisseder. Günlük kullanımda kalın bir tabaka halinde uygulayın ve 3-5 dakika bekletin. Veya özel bir cilt bakımı için 20 dakika bekletin ve nemli bir bezle silin.

Eye Regenerating Mask

 Gözler için canlandırıcı kolojen maske

Valmont serisinin çok ilgi gören bir diğer ürünü ise Valmont Eye Regenerating Mask. Bu ürünün ardındaki sihir, göz çevresindeki ciltle ilgili endişe duyduğunuz hemen hemen her türlü sorunu hedeflemesidir. Yani eğer gözleriniz şişmiş, koyulaşmış ya da kırışıksa bu ürün tüm bunların üstesinden nasıl geleceğini biliyor. Birçok kişinin işaret ettiği ürünün öne çıkan özellikleri arasında göz şişkinliğinin, koyu halkaların, kırışıklıkların ve torbaların azalması yer alıyor. Bu ürünün aynı zamanda çok güzel bir kokuya sahip olup, lüks bir hissiyat verir.

  • Göz çevresi bölgesini rahatlatır ve tıkanmış gözenekleri açar.
  • Koyu halkaları ve şişlikleri derinlemesine nemlendirir ve azaltır.
  • Sadece 20 dakikada taze bir görünüm kazandırır.

V-Shape Filling Concentrate

Hacim veren yüz serumu

Gösterişli ve muhteşem V-Shape Filling Concentrate , güzellik ürünlerinin kraliçelerinden bir tanesidir. Cildin sıkılığını ve dolgunluğunu artıran, yaşlanma belirtilerini azaltmaya ve ‘doldurmaya’ yardımcı olan güçlü bir kırışıklık önleyici yüz serumudur. Daha yumuşak, daha genç görünen bir cilt için günlük olarak kullanılır.

Serum, yüzü sıkılaştıran, sıkılaştıran ve tonlandıran yenileyici özellikleriyle kült statüsü kazanmıştır.

Yüze hacim vererek, bu kompakt ancak hafif krem daha genç görünümlü ve daha sıkı bir cilt bırakır.

V-Line Lifting Cream

Pürüzsüzleştirici toparlayıcı yüz kremi

Yaşlanma belirtilerini durdurmak, Valmont yanınızdayken hiç bu kadar kolay olmamıştı. V Line Lifting Cream, olgun cilt tipleri için mükemmel bir yaşlanma karşıtı bakımı sunar ve cilt bakım koleksiyonunuzda yerini hak ediyor.

Zengin krem, peptitler, fibro-güçlendirici ve C vitamininden oluşan karmaşık bir karışım kullanarak cildi canlandırmaya yardımcı olur. Cildi sıkılaştırmak ve dolgunlaştırmak için sabah ve akşam rejiminizin bir parçası olarak kullanın. Formül ayrıca değerli yüzünüzü erken yaşlanmaya neden olabilecek serbest radikallerden korumaya da yardımcı olur.

Yüzündeki çizgiler ve kırışıklarla savaşır, eşsiz nüfuz eden formülü ile derin kırışıklıkların görünümünü azaltır ve ince çizgilerin görünümünü dışarıdan en aza indirir. Hemen emilen dokusu uzun süreli bir konfor hissi sağlar.

Prime Regenera I

Oksijen ve enerji veren krem

Susuz, donuk ve yorgun ciltle mücadele eden kişiler için özel tasarlanmış mükemmel bir Valmont ürünüdür. Lüks Energy Prime Regenera I, oksijen dolu biyolojik özlerden ve hücresel prime kompleksinden oluşan yenilikçi bir formül içeren nemlendirici bir kremdir. Bu, hücre yenilenmesini teşvik etmeye yardımcı olur ve genç görünümlü bir görünümü destekler.

Cildinizi canlandırmak için her gün kullanın, böylece cildiniz daha parlak, daha sıkı ve pürüzsüz görünür. Kuru cildin ve sinir bozucu ince çizgilerin ve kırışıklıkların giderilmesine yardımcı olmak için mükemmel bir çözümdür.

Bu zengin içerikli ama yapışkan olmayan krem cildi yumuşatır ve hücrelere enerjisini yeniden kazandırır. Genç görünümlü bir cildin dolgunluğunu destekler.

Kerem Kunduracı

Yorumlarınız onay sürecinden sonra yayımlanacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TOP