+90 (850) 800 20 08

Türkiye’nin en gelişmiş ve en köklü semtlerinden biri olan Kadıköy’de güzellik merkezi denildiğinde ilk akla gelen yer olarak kalabilmek için çalışmalarımıza titizlikle devam ediyoruz. Kadıköy güzellik merkezleri arasından, doğal güzelliği, gözlerden gelen öz güveni ve yüksek ışıltıyı savunarak bambaşka bir bakış açısıyla sıyrılıyoruz.

Cildiniz, saçınız, vücudunuz sizin için önemli ve Kadıköy’de güzellik merkezi arayışınız mı var? Daha önce “Kadıköy Güzellik Merkezleri” araştırması yaptınız fakat henüz bizimle tanışmadınız mı? Melissima olarak bizim mottomuz “bizden daha iyisi, yine biz.”

Kadıköy Güzellik Merkezinde Dünyanın En Güçlü Kabin Bakımları

Kadıköy’de bulunan Erenköy Mağaza Şubemizde üç farklı cilt analiz odamız mevcuttur. Son model analiz cihazlarımız ile ücretsiz analiz imkânı sağlıyoruz. Üç cilt bakım kabinimiz ve dünyanın en güçlü kabin bakımlarını titizlikle sunan üstat estetisyenlerimiz ile bağımlılık yapan bir deneyim sunuyoruz.

Kadıköy güzellik merkezi denildiğinde Şaşkınbakkal şubemize uğramadan geçmek olmaz! Şaşkınbakkal şubemiz tam bir huzur alanı. NASA/FDA onaylı hava temizleme cihazlarımız ile temizlenen huzur dolu ortamda, sessiz, sakin, izole bir deneyim yaşayacaksınız. Kadıköy güzellik merkezi Şaşkınbakkal şubemizde cihazlı cilt analizi hizmetimiz ve size özel protokolünüzü oluşturacak cilt analiz uzmanımız bulunmaktadır.

Kadıköy güzellik merkezi tanımını baştan sona değiştirecek Suadiye şubemizde cihazlı cilt analizi, dünyanın en güçlü cilt bakım kabinleri, en üst teknoloji ile vücut sıkılaştırma, bölgesel zayıflama, selülit tedavisi hizmetlerimiz ile sağlıklı güzellik anlayışımıza paralel hizmet vermekteyiz.

Kadıköy Güzellik Merkezine Ulaşım

Kadıköy Güzellik Merkezi Suadiye

Suadiye, Kadıköy’ün en güzide semtlerinden biridir. Bağdat caddesinin en işlek konumlarından birinde, otopark problemi yaşanmayan, toplu taşıma ile de ziyarete çok müsait bir konumda olan şubemize ulaşım oldukça kolay.

Kadıköy Güzellik Merkezi Şaşkınbakkal

Bağdat Caddesi, kendine özgü canlılığı ve pozitif enerjisi ile mükemmel bir yer. Bu mükemmel yerde bulunan 3 şubemizden biri de butik hizmet anlayışımızı sürdürdüğümüz Şaşkınbakkal şubemizdir. Bağdat caddesine ulaşım hem özel araç ile, hem toplu taşıma ile oldukça kolay. Sizleri Kadıköy güzellik merkezi arayışınıza son vermek için Şaşkınbakkal şubemizde ağırlamaktan mutluluk duyarız.

Kadıköy Güzellik Merkezi Erenköy

Erenköy Kadıköy’ün en güzel semtlerinden biri. Bağdat caddesinin en canlı kısımlarında sizler için inanılmaz pozitif bir mekân hazırladık. Mağazamıza ulaşım oldukça kolay.

Kadıköy Güzellik Merkezi Melissima’da Hangi Markalar Var?

Melissima, sadece Kadıköy Güzellik Merkezi olarak değil, Türkiye’de farma kozmetik devlerin buluştuğu bir merkez olarak kendini kanıtlamıştır. Dünyanın en başarılı markalarını sizlerle buluşturmaktan mutluluk duyuyoruz. Zo Skin Health, Obagi Medical, Skinceuticals, Revitalash, PhFormula, Genosys, Theraderm, Biologique Recherche, Environ, Schrammek, Forlle’d, Bellefontaine, Dermiclab, Collagen Lift Paris, Hola, Alphascience, Biosil, Gülbenatural, Neofound, Neostrata, Mesosys markalarımız ile dünyanın kozmetik yeniliklerine Kadıköy Güzellik Merkezi Melissima’da hâkim olabilirsiniz.

Kadıköy Güzellik Merkezi Melissima’nın Kaç Şubesi Var?

2008 yılı başlarında kurulan Melissima olarak, İstanbul’un Kadıköy ilçesinde Bağdat Caddesi üzerinde 3 şubemiz ile hizmet vermekteyiz. Merkez şubemiz Suadiye’de bulunuyor ve tüm şubelerimizde farklı bakımlarımız ile güzellik hizmetleri vermekteyiz.

Kadıköy Güzellik Merkezi Melissima İletişim Bilgileri

Bizimle ister telefon, ister whatsapp hattımız üzerinden hemen iletişime geçebilirsiniz. Bize ulaşın, kadıköy güzellik merkezi arayışınızı birlikte sonlandıralım.

İletişim için: Whatsapp / Telefon

Yorumlarınız onay sürecinden sonra yayımlanacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

1 Comment to “ Kadıköy Güzellik Merkezi”

  1. Farzana Abasi says :Cevapla

    Merhaba ben melissima suadiye şubesinde gidiyorum ve zeynep hanım benim cilt bakımımı yapıyor, zeynep hanım çok kibar nazıl ve saygılı bir kadın dir ve çok çok memnunum ve onun sayesinde ve melissimanin sayesinde ciltim çok güzelleşti ve kendimi çok iyi hissediyorum teşekkür ediyorum zeynep hanımcım teşekkür ederim melissima.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TOP