+90 (850) 800 20 08

Telleri nemlendirmek ve daha sağlıklı görünmelerini sağlamak için dışarıdan içeriye doğru çalışan çoğu saç bakım ürününün aksine, K18’in ürün serisi saçı moleküler düzeyde klinik olarak iyileştirmek için patentlidir. Zamanla kırılan polipeptit zincirlerini onarır, saçın doğal büyüme yapısı ve gelişiminde yer alan doğal biyokimyasal süreçleri esasen yerine getirir.

Saç bakım ürünleri iki kategoriye ayrılıyor,

  1. Saçları kaplayan, yüzeysel nem ve parlaklık kazandıran bakım tedavileri.
  2. Dahili yapıştırıcı gibi hasarı onarmaya yarayan ve geçici sonuçlar sunan onarıcı tedaviler.

K-18, saçlarını kalıcı bir şekilde onarmak, güçlendirmek ve geliştirmek isteyenler için üçüncü bir yol sunuyor. Teknoloji ile el ele, laboratuvar ortamlarında yıllarca araştırmanın sonucu doğan K-18 serisi, saç hasarını 4 dakika gibi kısa sürede onarmaya başlayıp, saçınızın sağlıklı bir yeni doğuşa hazırlar. Klinik olarak kanıtlanmış patentli moleküler saç bakımını size sunar.

Sosyal medyada da fenomen olan bu markayı Hollywood’dan Hailey Berry, Justin Bieber, Rihanna ve Selena Gomez gibi ünlüler bile tavsiye ediyor.

K18’i Özel Kılan Yönü

K18 ürünleri içerisinde bulunan peptit etkisini göstermek için biyomimetik kullanıyor. Biyomimetik ise doğadan öğrenip, doğayı taklit etme pratiğidir. Keratin yapı taşlarını birebir taklit eden K18 biyoaktif peptit, saç tarafından doğal karşılanır. Geleneksel bağlayıcı bakımlar gibi su veya șampuanla da yıkanmaz, bu da K18’i hasarlı teller için gerçek, kalıcı bir çözüm haline getirir

Tüm saç tipleri için,

Tüm saç yapıları için,

Ver her yaş için

Uygundur.

K18’in Bilimsel Yaklaşımı

Saçlar zarar gördüğünde saç tellerinin iç yapısını olușturan polipeptit zincirleri (keratin zincirleri) zayıflar ve kırılır. Bağlam olarak, tek bir saç telinde milyarlarca ve milyarlarca keratin zinciri vardır. Bunlar hasar gördüğünde, saçın esneklik ve güçten sorumlu çekirdek yapısı tehlikeye girer ve sonuç olarak esnekliğini ve parlaklığını kaybeder. Böylece saçın sağlıklı görünümü bozulur. Buna cevabımız özel biyoaktif peptit, K18Peptit™’dir. Saçın iç katmanlarına doğru penetre ederek en içteki saç tellerinin içindeki polipeptit zincirleri (keratin zincirleri), K18 peptit sayesinde bozulan zincirler birbirine bağlanır. Ve bu yeniden bağlanma sayesinde, bozulan disülfid bağları da yeniden uyumlaștırılır.

K18’in Özel Bakış Açısı

Kurucu ortak Britta ve Suveen tarafından saç bakım dünyasına tanıtılan K18’in keșfi inanılmaz bir an oldu! Bu özel molekülün keșfi sayesinde saçın gerçekten ihtiyacı olan özgün, bakım artık bu keșif ile mümkün hale gelmiș oldu. Dünyadaki saç problemlerinin çoğunun kökeninin hem saç alıșkanlıklarımızda hem de kökleri çağdıșı bilime dayanan saç bakım endüstrisinde yattığını fark eden Suveen, teknoloji endüstrisindeki ișini bıraktı ve biyoteknolojide yeni bir saç bakımı yönteminin kilidini açmak için veri odaklı bir göreve bașladı.

Biyoaktif peptitler ve protein bazlı polimerler hakkında daha fazla bilgi edinmek için bir cilt bakımı bilim adamıyla birlikte çalıșarak saçın arkasındaki bilimi araștırmaya bașladı. Kozmetik kimyasının saç hasarını geçici olarak onarabildiğini veya saçın daha sağlıklı görünmesini sağlayabildiğini, gerçek yenilenmenin ve saç sağlığının yolunun biyoteknolojiden geçtiğini keșfetti. İnsan saçını olușturan tüm keratin genomunun haritasını çıkardıktan on yıl sonra, biyoteknoloji ve saç bakımının așk çocuğu doğdu. Patentli K18Peptide ™ ürünümüz saç bakımı devrimine öncülük ediyor, saç onarımı hakkındaki düșüncelerimizi değiștiriyor ve imkansız görünen dönüșümleri mümkün kılıyor.

Saç Bakımı için Üretilmiş En İyi İkili

Onarıcı K18PEPTIDE™ ile desteklenen K18 PRO Mist ve K18 PRO maske, bakım öncesinde saçları güçlendirir ve güçlendirir, salon hizmetlerinden sonra ise hasarı tersine çevirir. Daha güçlü, daha sağlıklı saçlara kavuşmanız için size yol gösterir.

Maksimum sonuç için her ikisini de kullanın; bu hizmetin çamaşır suyu* + renk*, kimyasal maddeler* + ısı* nedeniyle oluşan hasarları onardığı klinik olarak kanıtlanmıştır.

K18 PRO Mist

Bu bırakılan hafif sprey, saçın savunmasını güçlendirmek ve salon hizmetlerinden önce saçı daha dayanıklı hale getirmek için mevcut hasarı onarır.

Saç bakımlarının daha iyi uygulanmasına ve daha iyi performans göstermesine yardımcı olur, saçların daha sağlıklı olmasını sağlar ve renklerin daha uzun süre dayanmasını sağlar. Uygun püskürtme formatında yalnızca 4 dakikada etkisini gösterir.

K18 PRO Maske

Bu saç bakım maskesi, saçtaki hasarları onarır ve salon bakımlarından sonra saçları sağlıklı bir duruma getirir. Sadece 4 dakika içinde gücü ve esnekliği yenilemek için kırılmış polipeptit zincirlerini yeniden bağlayan K18PEPTIDE™ ile güçlendirilmiştir.

 Bu maskenin anında, kalıcı sonuçlar için;

 Çamaşır suyu, Boya, Kimyasal işlemler ve Isıdan kaynaklanan hasarları onardığı klinik olarak kanıtlanmıştır. Krem bazlı format saçı yumuşatmaya, pürüzsüzleştirmeye ve yumuşatmaya yardımcı olur.

K18 CHELATOR PEPTIDE PREP

Bu yenilikçi, karışım gerektirmeyen, püskürtmeli demineralizasyon tedavisinin, daha canlı, eşit renk, geri kazanılmış sıçrama ve parlaklık ve geliştirilmiş ürün etkinliği için 7 tür metal + mineral birikimini azalttığı klinik olarak kanıtlanmıştır.

Chelator Nedir?

“Chelator” güçlü bir mıknatıs gibi davranarak metalleri ve mineralleri saçtan çekerek daha canlı, eşit renk, eski canlılık ve parlaklık ve geliştirilmiş ürün etkinliği sağlar.

K18 Detoks şampuanı ile K18 Chelator Saç Kompleksi arasındaki fark nedir?

Aradaki fark, her formülün ne tür bir birikimi hedeflemek üzere tasarlandığıdır. PEPTIDE PREP™ detoks şampuanı, öncelikle ürünler, yağ ve kirden kaynaklanan zorlu birikimlerle mücadele etmek üzere tasarlanmıştır. Profesyonel Chelator Saç Kompkeksi metalleri ve mineralleri hedef alacak şekilde tasarlanmıştır. Bu iki ürün birlikte, mümkün olan en temiz tuval için farklı yapı türlerinde büyük temizlik görevi üstlenerek daha sağlıklı saçlar ve kimyasal hizmetlerin ve şekillendirme ürünlerinin daha iyi etkinliğini sağlar.

PEPTIDE PREP™ Detox Shampoo

Detoksifiye edilmiş, yenilenmiş saçlar için ürün birikimini, sebumu ve bakırı nazikçe ama etkili bir şekilde temizleyen K18PEPTIDE™ içeren, rengi koruyan, soyulmayan arındırıcı şampuan.

K18 PH SHAMPOO

Saç sağlığını korurken ve saçları hasardan korurken etkili bir şekilde temizleyen, patentli K18PEPTIDE™ içeren, rengi güvenli, pH’ı optimize edilmiş bir şampuandır. Yıkama sırasında saç kütikülünün aşırı şişmesini azaltmaya yardımcı olarak kabarmayı önlemeye, rengi korumaya ve parlaklığı artırmaya yardımcı olur. Saç derisi dostudur ve her temizlediğinizde kullanabileceğiniz kadar yumuşaktır.

Kerem Kunduracı

Yorumlarınız onay sürecinden sonra yayımlanacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TOP