+90 (850) 800 20 08

iS Clinical, çok çeşitli cilt tipleri, yaşlar ve cinsiyetler için mükemmel faydalar sunan temiz, çok görevli cilt bakımı çözümleri ile dünyaca ünlü bir marka. Sonuç odaklı tasarlanan ürünleriyle sadece 4 adımda mükemmel bir cilde ulaşmanız için size olanak yaratıyor. iS Clinical, “Temizlik, Tedavi, Nemlendirme ve Koruma” yelpazesi altında, birlikte kullanılabileceğiniz bir cilt bakım rejimini size sunuyor.

İLK ADIM: TEMİZLİK

iS Clinical rejiminizin ilk adımı, temiz, berrak ve canlı bir cilt elde etmek için hayati öneme sahiptir. iS Clinical ürünleri tüm cilt tipleri, yaşlar ve cinsiyetler göz önünde bulundurarak üretilmiştir. Güçlü antioksidanlarla dengelenmiş nazik ama etkili yüzey yenileme maddeleri, tahrişe veya kuruluğa neden olmadan fazla yağları, makyajı ve kalıntıları giderir.

iS Clinical – CREAM CLEANSER- KREM TEMİZLEYİCİ

DERİN TEMİZLİK, NEMLENDİRME, FERAHLIK

iS Clinical tecrübesine ilk defa deniyorsanız, Cream Cleanser çok iyi bir başlangıç noktası. Hafif yapısı ile her cilde uygun, güçlü formülü ile derinlemesine temizler. Kuru ve hassas ciltlerde özellikle temizlik ve nemlendirme yaparken ekstra özeni gösterecek bir krem temizleyicidir.. Kuru alanların görünümünü iyileştirir, ferahlama yaratıp, cildin yüzeyini ve gözeneklerini derinlemesine temizler. Cildiniz için canla başla çalışan biyobesinleri, antioksidanları ve onarıcı bileşenleri birleştirir. Taze, temiz ve nemlendirilmiş cildi size sunar.

 • Cildi ve gözenekleri kurutmadan derinlemesine temizler.
 • İster su ile ister su kullanmadan rahat bir şekilde temizlenir.
 • Göz makyajı temizliği için idealdir.
 • İpeksi ve nemlendirilmiş bir cilt sunar.

İKİNCİ ADIM: TEDAVİ

iS Clinical rejiminizin ikinci adımı, güçlü ve aktif botanik bileşenlerle belirli cilt sorunlarını hedeflemenize yardımcı olur. Bu kategorideki ürünlerin ortak noktası, formülü ile güçlü ancak tahriş edici olmamalarıdır. Yaşlanan cildin, lekelerin, düzensiz cilt tonunun, kızarıklığın, donukluğun, genişlemiş gözeneklerin ve daha fazla birçok soruna özel olarak geliştirilmiş geniş bir ürün yelpazesini size sunar. Cilt sorununuzu aşağıdaki Whatsapp hattı üzerinden, cilt uzmanımıza iletebilir, hangi ürünü kullanmanız konusunda yardım alabilirsiniz.

iS Clinical – RETINOL+ EMULSION 0.3

YAŞLANMAYA MEYDAN OKUYAN, PÜRÜZSÜZLEŞTİRİCİ, AYDINLATICI

Son derece aktif ve hızlı etkili Retinol+ Emülsiyon 0.3, ince çizgilerin ve derin kırışıklıkların görünümünü azaltmaya yardımcı olmak için botanik kökenli Retinol “Bakuchiol” ve diğer güçlü bitkisel güçlendiricileri, antioksidanları, özel bir formül ile bir araya getiren, hafif ve etkili bir cilt yüzeyi yenileme ürünüdür. Pürüzsüz, ışıltılı bir cilt isteyenler için ideal bir tercihtir. Retinol’ün bu besleyici formu cilde kolay dağılır, cildin esnekliğini kalıcı olarak geliştirir.

 • İnce çizgilerin, düzensiz cilt tonu ve dokusunun, lekelerin, derin kırışıklıkların görünümünü azaltır.
 • Extremozyme® teknolojisiyle çevresel stres etkenlerinden cildinizi korur.
 • Cildi pürüzsüzleştirir, yumuşatır ve parıldatır.
 • Cildin sıkılığını ve elastikiyetini artırır.
 • Oksidatif stres faktörlerine karşı savunmak için antioksidan koruma sağlar.

Üçüncü Adım: NEMLENDİRME

iS Clinical rejiminizin üçüncü adımı, cildinizin pürüzsüzlüğünü, sıkılığını ve esnekliğini korumak için cildin nemini yenilemek ve dengelemektir. Nemlendirme kategorisindeki ürünler, gözenekleri tıkamadan veya ağırlık hissi vermeden cildin nemini ve dokusunu önemli ölçüde artırır. iS Clinical nemlendirici ürünleri tüm cilt tipleri, yaşlar ve cinsiyetler için uygundur.

iS Clinical – MOISTURIZING COMPLEX – NEMLENDİRİCİ KOMPLEKS

NEMLEDİRME, FERAHLAMA, KORUMA

Yoğun nemlendirir ve antioksidan bakımından zengin bir koruma sağlar. Çevresel stres faktörlerine karşı, koruyucu bariyerinizi desteklemeye yardımcı olmak için geliştirilmiştir. Sinerjik olarak çalışan güçlü bitki özleri, doğal vitaminler, antioksidanlar ve temel biyo besinlerle formüle edilmiştir. Tüm cilt tipleri ve her yaş için sabah veya akşam kullanılmak üzere tasarlanan bu formül, etkili ve çok yönlü bir nemlendiricidir.

 • Antioksidan bakımından zengin koruyucu bir bariyer oluşturur.
 • Hem derin hem de yüzeysel nemlendirme sağlar.
 • İnce çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü azaltır.
 • Pürüzsüzleştirir ve yumuşatır.

Dördüncü Adım: KORUMA

Tüm cilt tipleri ve koşulları için hayati önem taşıyan iS Clinical rejiminizin dördüncü adımı, güneşin zararlı ışınlarından korunmadır. Geniş spektrumlu UVA/UVB güneş koruyucularımız yalnızca güneş yanığının ve foto yaşlanmanın görsel etkilerine karşı korumaya yardımcı olmakla kalmayıp aynı zamanda cildinize güçlü bir nemlendirme ve lüks bir nemlendirici hissi vermek üzere formüle edilmiştir.

ECLIPSE SPF 50+ – GÜNEŞ KORUMA

ULTRA ŞEFFAF, GENİŞ SPEKTRUM, SPF 50+

Günlük kullanım ve uzun süreli dış mekân aktiviteleri için özel olarak formüle edilen Eclipse SPF 50+, bilimsel olarak gelişmiş fiziksel güneş koruyucularının (şeffaf Titanyum Dioksit ve mikronize Çinko Oksit) saf E Vitamini ile birleştiği benzersiz bir birleşimidir. Antioksidan bakımından zengin olan bu karışım, üstün suya dayanıklı geniş spektrum sağlar. UVA/UVB koruması. Eclipse SPF 50+, yağlı olmayan mat bir görünüm için hızla emilen ultra şeffaf, hafif bir formüldür.

 • Tamamen fiziksel geniş spektrumlu UVA/UVB koruması sağlar.
 • Ultra şeffaf ve hızlı emilen bir formüle sahiptir.
 • Suya karşı dayanıklıdır.
 • PerfectTint teknolojisi doğal cilt tonunu geliştirir.

Kerem KUNDURACI

Yorumlarınız onay sürecinden sonra yayımlanacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TOP