+90 (850) 800 20 08

Hormeta, cilt üzerindeki “eser elementler” çalışmaları ile ünlü, Maurice Chaponnier’in ellerinde doğdu. İz elementler, insan vücudunda doğal olarak eser miktarlarda bulunan ve hayati vücut fonksiyonlarının etkinleştirilmesinde ve hücrelerin sağlıklı çalışmasının sağlanmasında gerekli olan minerallerdir. Her Hormeta ürünü, cildin oksidatif strese karşı savunmasını güçlendirmek ve yaşlanma sürecini yavaşlatmak için formüle edilmiş eser elementlerin ve özel bileşenlerin bir karışımıdır. Yıllar süren araştırmalarla mükemmelleştirilen Hormeta, benzersiz formüllerinin geliştirilmesine dahil edilecek yüksek performanslı aktif içerikleri ve doğal bitki özlerini seçmek için İsviçre’nin doğal ortamının zengin mineral ve bitkisel çeşitliliğinden yararlanıyor.

Bu lüks markanın kökleri 1949 yılında Cenevre Gölü’ne bakan manzaraya dayanmaktadır. Kendi araştırma ve üretim birimleriyle donatılmış Hormeta Laboratuvarları, eser elementlerin kullanımında yenilikçi olmaya ve özel kompleksleri mükemmelleştirmeye devam etmektedir.

Uzmanlıklarından ve mükemmeliyet anlayışlarından yararlanarak, çeşitli cilt ihtiyaçlarını karşılayan, kişiye özel, prestijli ve etkili ürünlerden oluşan eksiksiz bir ürün yelpazesi sunarlar. Bugün, ilk kuruluşundan 60 yılı aşkın bir süre sonra, bu aile şirketi, kurucusunun başlattığı çalışmaları sürdürüyor.

 • Hormeta’nın sunduğu cilt bakım çözümleri tüm cilt tiplerini (kuru, yağlı, karma, kırmızı lekeli, yaşlanma vb.) içerir.
 • Formüller argan yağı, C vitamini veya deniz kollajeni gibi doğal içeriklere dayanmaktadır.
 • Cilt bakım ürünleri koruyucu madde, yapay dolgu maddesi veya zararlı boya içermez
 • Her ürünün belirli bir amacı vardır. Bu sayede ihtiyacınız olan ürünü seçmek kolaylaşır.
 • Ürünler bilimsel laboratuvar testlerine ve çalışmalarına dayanmaktadır.

Hormeta’nın Uzmanlık alanları

Her şeyden önce Hormeta’nın geniş bir ürün yelpazesine sahip olduğunu anlamak önemlidir. En iyi yaşlanma karşıtı cilt bakım serisi, cildin genç görünümünü korumakla ilgilenen 35 yaş üstü kadınlara adanmıştır ve yaşlanma karşıtı, ince çizgileri ve kırışıklıkları en aza indiren ve gençleştiren ürünler bulunur.

Hormeta’nın hassas veya kırmızı lekeli cilde sahip kişilere özel ürünleri olan özel bir serisi de mevcuttur. Bu seride hepsi tahriş olmuş veya hassas cildi yatıştırmak ve sakinleştirmek için çalışan serumlar, kremler ve maskeler bulunur.

Diğer ürünler cildi nemlendirmeye, yorgun ve donuk görünümü ortadan kaldırmaya çalışır. Cilt seviyesindeki sebum üretimini azaltır ve yağlı parlaklığı önler.

Hormeta’nın Favori Ürünleri

Hormeta Gold Re-Generation Serum – Gençlik İksiri

 • Konturları pürüzsüzleştirin ve cildi dolgunlaştırın.
 • Yüzün ovalini yeniden tanımlayın.
 • Esnekliği ve tonisiteyi geri kazanın.
 • Cildin doğal nemini artırın

Bu sıradışı serum, olgun ve/veya çok kuru ciltler için tükenmiş lipitleri yenilemek ve epidermal yapışmayı güçlendirmek, yoğunluk kaybını en aza indirmek ve kutanöz gevşemeyi önlemek için tasarlanmıştır. Gözle görülür şekilde daha yoğun olan cilt tonlanır ve esnekleşir. Yüzün hatları yeniden tanımlandı. Cilde eriyerek ışıltıyı yeniden kazandıran ince altın parçacıkları içeren eşi benzeri olmayan süper lüks bir serumdur.

İçeriğinde 22.9 Karat altın tozu, 5 farklı eser element, düşük ve yüksek moleküllü hyaluronik asit , şakayık ve cüce zambak özü vardır.

Re-Generation Eye Contour Balm – Yeni Bir Yaş

 • Doku gevşemesine karşı savaşın.
 • Kırışıklıkların ve şişkinliğin görünümünü azaltın.
 • Epidermisi besler ve güçlendirir.
 • Cildin doğal nem seviyesini artırın.

Olgun ve/veya çok kuru ciltlerin olağanüstü kırışıklık önleyici bakımı, dokuların yapı kaybını telafi eder ve yaşlanma belirtilerini düzeltir. Göz çevresindeki cilt gözle görülür şekilde daha pürüzsüz hale gelir. 4 haftalık kullanımdan itibaren belirgin kırışıklık karşıtı ve kese önleyici etkiler. Göz çevresindeki alanı yeniden yapılandırın ve pürüzsüzleştirin. Kırışıklıklar ve göz çevresindeki rahatlama önemli ölçüde azalır. Cepler ve gölgeler yumuşatılır ve görünüm daha genç görünür. Daha iyi nemlendirilmiş ve beslenmiş cilt daha rahattır; gözlerin parlaklığını ortaya çıkaran mükemmel bir balsamdır.

Global Anti-Aging Serum

 • Cildiniz kaldırma etkisi yaratın.
 • Kırışıklıkların, pürüzsüz çizgilerin ve cilt dokusunun görünümünü azaltın.
 • Cildi canlandırın ve aydınlatın

Cildin tüm gereksinimlerini karşılayan, Kara Elmas, İsviçre Alpleri Gülü ve Oligocos-5 kompleksi ile süslenmiş global bir Yaşlanma Karşıtı serum. Cilde temas ettiği anda hemen dönüşen, hızlı kırılma etkisine sahip ipeksi bir serum.

Global Anti-Aging Cream

 • Kırışıklıkların görünümünü azaltın.
 • Cildin sıkılığını ve yoğunluğunu güçlendirin.
 • Cildi aydınlatın.
 • Karanlık noktaları azaltın.

Cildi günlük etkilerden koruyan, kırışıklıkları ve yaşlanma belirtilerini düzelten ve önleyen, cildin sıkılığını ve yoğunluğunu yeniden yapılandıran bir kremdir.

Kerem Kunduracı

Yorumlarınız onay sürecinden sonra yayımlanacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TOP