+90 (850) 800 20 08

Nedir bu etki?

Cildinize yansıyan ışınlar ile Platin iyonunun enerji kazanarak anti-aging aktiviteyi artırmasına “Golden Wave” denir.

Platin iyonlarının vücut sıcaklığındaki titreşim dalga boyu, güneşin kızılötesi ışınları ile aynı olup, cilde Platin iyonu yüklendiği zaman güneşin kızılötesi ışınları ile rezonansa girip onun kinetik enerjisini artırır. Böylece ciltteki canlandırıcı, onarıcı, gençleştirici metabolik reaksiyonlar hızlanır.

Forlle’d Platin iyonunu işleyip, bu özel iyonu cilde uygulayan Dünya’daki ilk ve tek markadır.

💧Bu ileri teknoloji ürünü serum,güçlü yaşlanma karşıtı etkilerini, patentli platin iyonu ve mikro moleküler hyalüronik asit sayesinde inanılmaz bir başarı ile gerçekleştirir.

💧Mikro moleküler hyalüronik asit, biyomembran ve yedi aminoasit ile birlikte, cildi besleyen matriksin onarılmasına ve restore edilmesine yardımcı olur.

💧Sivilce oluşumuna yol açan serbest radikalleri cilt altında parçalayan antioksidanları daha etkili hale getirerek çok güçlü bir detoks yapar.

Böylece; biyoaktif proteinlerin uyarılması ve doyurucu nemlendirme sayesinde sağlıklı bir cilt oluşmasına yardımcı olur.

💧E vitamini sirkülasyonu artırırken, platin iyonu ve arbutin leke ile mücadele ederek, düzenli bir cilt tonu oluşmasına yardımcı olur.

💧Özellikle;leke problemi olan, yağlı, sivilceli ya da meyilli ciltler için idealdir.

Forlle’d temizliği, muazzam losyonu ve Platin kremi ile kombin kullanımını öneriyoruz.

Fiyat bilgisi ve size özel danışmanlık için aşağıda yorumlara PLATINUM yazabilirsiniz; size neşeyle dönüş sağlarız. DM 📲

Dilerseniz sorularınız için Erenköy Şubemizden cilt analizi uzmanımız Filiz hanıma ulaşabilirsiniz:

Filiz +90 501 376 82 04

Yorumlarınız onay sürecinden sonra yayımlanacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TOP