+90 (850) 800 20 08

Cilt, kendimizin yansımasıdır; istikrarlı değildir. Herkesin farklı Cilt Durumları vardır ©. Biologique Recherche Metodolojisi, her bir kişinin epidermisini kişisel olarak özel bir şekilde tedavi eder.
-Dr Philippe Allouche

Dr. Philippe Allouche’un benzetmesine göre, bir kişinin epidermisi bir evin çatısı gibidir. Eğer yanlış bir şekilde inşa edilirse, dış etkenlere karşı bir koruma sağlamaz. Bundan dolayı da evin içerisindeki kişiler strese tabi tutulur. Sizin cildinizi korumak için, her birey için özel olarak, Biologique Recherche tarafından geliştirilmiş “Cilt Durumu©” metodolojisini size tanıtmak istiyoruz.

Cilt Durumu© Metodolojisi

Özel ve orijinal Cilt Durumu© 3 aşamadan oluşmaktadır.

1) Değerlendirme Aşaması
Bu kritik aşamada cildinizin niteliklerini saptayıp, yaşam stiliniz de göz önüne alınarak, size özel ve uygun olacak şekilde, bir değerlendirme yapılır.

2) Başlangıç Aşaması:
Bu aşama cildinizi, Cilt Durumu© metoduna uygun şekilde temizlemeye ve dengelemeye hazırlamakla geçer. Kullanılan formüller doğadan gelen aktif bir içeriğe sahiptir.

3) Bakım Aşaması:
Bu son aşamamızda epiderminizi yenilemek ve güçlendirmek adına, yüksek konsantreli botanik, marine ve biyolojik içeriğe sahip ürünlerimiz cildinizle tanıştırılır. Cilt Durumu© metodolojimiz neticesinde doğan ışıl ışıl ve kaliteli cildiniz umarız ki yüzünüze bir gülümseme koyar.

Eğer cildinizi biraz şımartmak ve en iyi bakımı sağlamak istiyorsanız sizi 40 seneyi aşkın bir tecrübeye sahip, Avrupa ve dünyanın en saygı değer cilt bakım markalarından Biologique Recherche i denemeye davet ediyoruz. Dilerseniz aşağıdaki Whatsapp linkinden bize ulaşabilirsiniz.

TOP