+90 (850) 800 20 08

Epidermal kalkanın yeniden yapılandırılmasına yardımcı olmak için epidermisin doğal pul pul dökülme sürecini destekleyen bu benzersiz cilt bakımı birlikte deneyelim.

BIOLOGIQUE RECHERCHE ⚜ P50 losyonları ciltteki ölü deriyi nazikçe pul pul döker, fazla sebumu dengeler, nemlendirir ve cildin asidik pH’ını korumaya yardımcı olur.

Lotion P50, epidermis yüzeyindeki ölü deriyi pul pul döken, temizleyen ve saflaştıran, asit pH dengesini korumasına yardımcı olan çok işlevli bir sıvıdır. Günlük nazik arındırma ile cilt matlaşır ve yenilenir.

Sebore eğilimli ve/veya keratinize olmuş Cilt Durumları ©️ için önerilir.

Lotion P50 PIGM 400, pigmentasyon lekelerini nazikçe arındıran, aydınlatan ve yok eden, vitaminle zenginleştirilmiş bir peeling losyonudur.

Düzensiz pigmentasyona sahip donuk Cilt Durumları ©️ için önerilir.

Lotion P50V, epidermisin pH’ını nazikçe arındıran, matlaştıran, nemlendiren ve yeniden dengeleyen, vitaminle zenginleştirilmiş bir peeling losyonudur.

Canlsız ve/veya toparlanmaya ihtiyacı olan Cilt Durumları ©️ için önerilir.

Lotion P50W, epidermiste dengeli bir asit pH’sının korunmasına yardımcı olan ve arındıran, matlaştıran, nemlendiren ve vitamin açısından zenginleştirilmiş çok nazik bir peeling losyonudur.

İnce ve/veya hassas Cilt Durumları için önerilir ©️ .

Fiyat bilgisi ve cildinize özel danışmanlık için aşağıda yorumlara P50 yazabilirsiniz; size mutlulukla dönüş sağlarız. DM 📲

Dilerseniz sorularınız ve sipariş desteği için Suadiye Şubemizde görev yapan cilt analizi uzmanımız Ayşegül hanıma ulaşabilirsiniz:

Ayşegül +90 542 443 82 31

Yorumlarınız onay sürecinden sonra yayımlanacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

2 Comments to “ Lotion P50’yi bakımınıza dahil ettiniz mi?”

  1. sun says :Cevapla

    P50 için fiyat bilgisi rica ediyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TOP