+90 (850) 800 20 08

Yaşam Değiştirici Sonuçlar: Augustinus Bader Skincare

Profesör Augustinus Bader, dünya çapında tanınan bir biyomedikal bilim adamı ve hekimdir ve kök hücre biyolojisi ve rejeneratif tıp alanında önde gelen uzmanlardan biridir.

Almanya doğumlu Profesör, tüm dünyaya yayılan kariyerinde, yaşlanma veya travma nedeniyle uykuda kalan hücrelerin yeniden uyanmasına odaklanarak, insan vücudunun iyileşme kapasitesini etkinleştiren ve kullanan teknolojileri araştırmak ve geliştirmek için 30 yılı aşkın bir süre harcadı. Tescilli TFC8® teknolojisi ile desteklenen ödüllü cilt bakımı, 30 yıllık ileri düzey araştırma ve yeniliklerden ilham alan formülleri ile cildinizi nemlendirimek, beslemek ve yenilemek üzere birçok ürünü beğeninizi sunuyor.

TFC8’in Güzelliği

Profesör Bader’in TFC8® teknolojisi, doğal amino asitler, yüksek dereceli vitaminler ve peptidlerin özel bir karışımı ile geliştirildi.  30 yılı aşkın araştırma, yenilik ve klinik çalışmadan ilham aldı.

TFC8 teknolojisi, temel besinleri ve güçlü doğal içerikleri hücrelere yönlendirerek hücresel yenilenme için en uygun ortamı yaratır ve destekler.

TFC8, güçlü baz formülasyonlarını, ince çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünden kişiselleştirilmiş sorunlara hitap edebilen daha akıllı, uyarlanabilir cilt ve saç bakımına dönüştürür. , hiperpigmentasyon ve selülitten kırılgan veya zayıf saçlara, saç tellerinin kırılmasına, dökülmesine ve dış stres faktörlerinin neden olduğu hasarlara neden olabilir.

TFC8 daha sağlıklı, daha güçlü, daha dirençli bir cilt ve saç için hücreleri uzun vadede besler ve korur, eğitir.


The Cream

Nemlendirici Yüz Bakım Kremi

  • Ferahlık hissi veren hafif yapısı ve içeriğindeki doğal amino asitler, antioksidanlar ve sentezlenmiş moleküllerden oluşan TFC8® kompleksi sayesinde cildinize derin nemlendirme sağlayarak, cildin daha sıkı ve eşit tonlu görünmesine yardımcı olur.
  • Aloe Vera ve A, B ve E vitaminleri içeren zengin formülü ile cildin çevresel etkenlerden korunmasına, yaşlanma belirtilerinin görünümünün azalmasına, cildin pürüzsüz ve ışıltılı görünmesine katkıda bulunarak sağlıklı görünümünü destekler.
  • Tüm cilt tipleri için uygundur.

Kullanım: Temizlenmiş ve kuru yüz, boyun ve dekolte bölgesine sabah ve akşam yukarı doğru, süpürme hareketleriyle nazikçe uygulayınız.


The Rich Cream

Yoğun Nemlendirici Yüz Bakım Kremi

  • İçeriğindeki doğal amino asitler, antioksidanlar ve sentezlenmiş moleküllerden oluşan TFC8® kompleksi sayesinde cildinize yoğun nemlendirme sağlayarak, cildin daha sıkı ve eşit tonlu görünmesine yardımcı olur.
  • Omega 6 Yağ Asitleri, Antioksidanlar ve Linoleik Asit açısından zengin Argan, Avokado ve Çuha Çiçeği yağı içeren formülü ile cildin daha genç, pürüzsüz, aydınlık ve ışıltılı görünmesine katkıda bulunarak sağlıklı görünümünü destekler.
  • Tüm cilt tipleri için uygundur.

Kullanım: Temizlenmiş ve kuru yüz, boyun ve dekolte bölgesine sabah ve akşam yukarı doğru, süpürme hareketleriyle nazikçe uygulayınız.


The Face Oil

Nemlendirici Yüz Bakım Yağı

  • Amino asit açısından zengin Babassu, Argan, Fındık ve Karanja yağlarının karışımlarını içeren hızla emilen formülü, doğal amino asitler, antioksidanlar ve sentezlenmiş moleküllerden oluşan TFC8® kompleksi sayesinde cildi derinlemesine beslemeye, yatıştırmaya ve canlandırmaya yardımcı olur.
  • Cildin daha sıkı, pürüzsüz ve ışıltılı görünüm kazanmasına katkı sağlar. Tüm cilt tipleri için formüle edilmiştir. Gözenekleri tıkamaz.

Kullanım: Temiz ve kuru cilde arzu ettiğiniz miktarda uygulayınız.


The Essence

Peeling Etkili Cilt Bakım Kremi

3’ü 1 arada formülü ile daha pürüzsüz, daha yumuşak ve daha nemli bir cilt için hafif bir peeling, toner ve bakım ürünün özelliklerini birleştirir. TFC8® kompleksi ve Laktik, Fitik (AHA’s), Salisilik (BHA), Glukonolakton (PHA) kombinasyonu ile cildi nazikçe derinlemesine temizlerken aynı zamanda nemlendirilmesine de katkıda bulunur. Böylece cildin daha aydınlık, yumuşak, pürüzsüz ve ışıltılı görünüm kazanmasına yardımcı olur. Günlük kullanıma uygundur ve tüm cilt tipleri için formüle edilmiştir. 

Kullanım: Temizlenmiş ve kuru yüz, boyun ve dekolte bölgesine parmak uçlarınızla hafif vuruşlarla veya pamuk ped yardımı ile uygulayınız. Cilde nüfuz etmesi için birkaç dakika bekledikten sonra nemlendiricinizi uygulayınız.


The Cream Cleansing Gel

Yüz Temizleme Jeli

Gül Çiçeği Suyu, Salatalık Özü ve Aloe Yaprağı Suyu içeren ferahlatıcı formülü, hafif ve köpüren jel yapısı, doğal amino asitler, antioksidanlar ve sentezlenmiş moleküllerden oluşan TFC8® kompleksi sayesinde cildi, doğal dengesini bozmadan arındırırken aynı zamanda besler, yatıştırır ve nemlendirilmesine yardımcı olur. Cilt bakım ürünlerinin daha etkili bir şekilde emilmesi için cildi hazırlar.

Kullanım: Nemli cilt üzerine uygulayıp, dairesel hareketlerle hafifçe masaj yaparak köpürtünüz ve ılık su ile iyice durulayınız. Ardından Augustinus Bader cilt bakımı rutininizi uygulayınız. Tüm cilt tipleri için formüle edilmiştir. Gözenekleri tıkamaz.

Kerem KUNDURACI

Yorumlarınız onay sürecinden sonra yayımlanacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TOP